Támogassa adója 1%-ával a Pécsi Első LC munkáját

Az adó 1%-a  "NE MARADJON A NAGY KALAPBAN" !
Nagy segítség ez a segítőknek! Hálásan köszönjük, ha a mi munkánkat támogatja vele!

A Lions mozgalma elsősorban a vakok és gyengén látók megsegítésére, a környezetvédelem, az éhség elleni küzdelem, a cukorbetegség megelőzése és a gyermekrákban szenvedők érdekében tevékenykedik. A Pécsi Első Lions Club munkája révén a támogatások teljes összértéke a rászoruló embertársaink megsegítését  szolgálja.
Támogassa Ön is adója 1 %-ával a rászorulókat a mi segítségünkkel!

Az SzJA adóbevallásnál, a kedvezményezett adószáma helyére, az alábbi számot aki beírja, részese segítő munkánknak.
We Serve  -  Szolgálunk!

Pécsi Első Lions Club:  19031192-1-02   Bankszlsz: 50100112-12104060-00000000