Orgonakoncert énekhanggal

Kikapcsolódásra invitáltuk barátainkat, ismerőseinket.
Igazi kikapcsolódás lett még azon barátunknak is, aki őszinte elragadtatással mondta, az Ő füle a könnyed dallamokhoz szokott, igy lesz ezután is, de itt most ezek a hangok elvarázsolták és köszönte az élményt mert nagyon jól érezte magát.

A zenehallgatás mellett klubunk nagyösszegű adományhoz jutott barátaink és pártoló ismerőseink nagylelkű adományai révén. Kincstárnokunk  az ingyenes  zenei produkció  ellenére elismerő mosollyal nyugtázta, hogy nagyon sikeres volt ez a rendezvényünk is. Adományozóink segitségével ismét a vak- és gyengén látó társainknak tudunk segítséget nyújtani. Ebben a lions évben célunk, hogy minél több olyan telefonhoz jussanak, ami beszédhanggal segíti mindennapi életüket.

Örömmel köszönthettük körünkben Hégely Péter kormányzót is, aki velünk együtt hallgatta F. Mendelssohn zenéjét.

Hálásan köszönjük mindenki adományát és a segítségét a segítő munkánkhoz.

We – serve!