Húsvéti csokiadomány 2021

Az ünnep közeledtével ismét csoki adományt gyűjt a Pécsi Első Lions Klub a gyermekek öröméért. Ahogy az elmúlt évben, idén is kapcsolódnak egy országos jól sikerült projekthez, kihelyezték újra adománygyűjtő dobozainkat.

Az alábbi linken az „Egy tábla szeretet” hivatalos Facebook oldala:

Kérjük, és bíztatjuk hogy csokiadományaikkal segítsék és vegyenek részt a rászoruló gyermekek húsvéti ajándékozásában.

A már jól ismert gyűjtődobozaik megtalálhatóak:

PTE Rektori Kabinet épület – porta
PTE Szántó Irodaház – porta
PTE Klinikai Központ G épület
LDSZ Központi Iroda: Pécs, Megyeri út 119.
Delacatesse Pécs, Ibl M. u. 7/2 (Uránvárosi Postával szemben)

Az összegyűjtött adományokkal, meglepni készülnek a Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének Baranya megyei Egyesületének rászoruló ifjabb tagjait és a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika az ünnepek alatt korházban lévő kis betegeit.

We serve – mert segíteni jó!