Húsvéti adomány

Mi a Pécsi Első LC tagjai, ebben a rendkívüli kihívásokkal teli időszakban sem feledkezünk meg arról a nemes szándékunkból eredő felajánlásunkról, hogy az ünnepek idején is támogatjuk a vak és gyengén látó társainkat.

Klubtagjaink önzetlen felajánlásából, illetve pénz adományaiból, tartós élelmiszercsomagokkal és tisztálkodási szerekkel kívánjuk az ünnepet  szebbé tenni, az amúgy is nehéz helyzetet élő látássérült emberek számára.

Felajánlásunkat a Vakok és Gyengénlátók Baranya Megyei Szövetségén keresztül juttatjuk el a Családoknak.

Sajnos ez az idei húsvét mindannyiunk, igy a lionok életében is más.

We-serve