Egymást segítő klubok

A Kaposvár Center Lions Club ebben az évben is meghirdette hagyományos és mindig nagy sikerű őszi Bögre Bulijukhoz a bögregyűjtést.
Az adományként beérkező sok színes vidám csészét, a Borostyánvirág Anyaotthon kis lakói számára gyűjtik.

Ezen projektjük szlogenje: "Mert segíteni jó!" Mosolyt csalni a gyermekek arcára csodás!

A Pécsi Első Lions Club tagjai olvasva a közösségi oldalon feltett hírt, azonnal megosztották barátaik és ismerőseik között, és nagyon sok szép színes bögrét gyűjtöttek.

Köszönjük azoknak a kedves barátoknak, ismerősöknek, akik ebben is támogatták a Pécsi Első Lions Club munkáját.
Külön köszönet a Harkányi Vasútegészségügyi NK Kft. munkatársainak, akik olvasva a hírt, összefogtak, és egy nagy doboznyi bögrével járultak hozzá, ezen jószolgálati gyűjtéshez, örömet okozva a Borostyánvirág Anyaotthon karácsony előtti ünnepléséhez.

We serve - Szolgálunk