Egyetlen napon 3 adomány

Egyetlen napon  3 helyre is jutott tartós élelmiszercsomag a PELC tagjaitól összegyűjtött adományból. Pécs-Somogy, Pécs-Vasas, és a Keleti városrészben (Fekete gyémánt tér) is adakoztunk. A mélyszegénységben élő családok könnyek között köszönve mondták el, hogy ez a kis csomag milyen hosszú időre egészíti és segíti ki a napi bevásárlási  gondjaikat.
Újonnan avatott tagtársunk, akit az alakulástól eltelt 30 évet záró és a vírusveszély fenyegetése alatt megtartott  évzárón avattunk, hívta fel a figyelmet arra, hogy vannak családok akik nagyon nehezen oldják meg a mindennapok gondjait. A szociális munkásokkal, háziorvosokkal egyeztetve a sok száz ember közül kiválasztottak három családot, ahova a Lions adomány biztosan nagyon jó helyre kerül. Igy már az sem volt kérdés hogy ez a tartós élelmiszercsomag hova kerüljön.
Jó volt látni, hogy egy kis odafigyeléssel, mennyi szívet meg lehet melengetni. Hiszen a boldogság ott található, ahol manapság senki sem keresi; az alázatban és a szolgálatban.

Ezért is a  Lionok legfőbb jelszava: We serve – Szolgálunk