Dakovoi találkozó

17. Lions Tenisz Kupa

Sokadik alkalommal vett részt a Pécsi Első Lions Klub a horvátországi Dakovo Lions club által szervezett nemzetközi tenisztornáján. Klubunkat versenyzőként Kolbert Imre barátunk képviselte. Pávics Ivo és Szabóné Andreánszky Katalin a férjével szurkolt neki a nemes küzdelemben. A pihenő időben a szervezők bemutatták a Lipicai ménes közelben található istállóját, melyet korábban II. Erzsébet királynő is meglátogatott. Az esti eredményhirdetés után egy jó hangulatú, baráti zenés vacsora esttel zárult a sikeres rendezvény. A torna humanitárius célú volt, minden összegyűlt pénzt a Dakovo teniszklubnak ajánlottak fel fiatal teniszezők fejlesztésére.