Adventi készülődés

A Pécsi Első Lions Club adventi ajándéközönnel készül.
Teszi annak ellenére, hogy a korábbi évek megszokott vására ugyan „elmarad”, de a támogató barátai és ismerősei viszont ismét várják hogy adományukért cserébe megajándékozzák őket. Ennek bevételét pedig vak- és gyengénlátó társaink adományozására tudja forditani.
Ehhez jó hangulatban szorgos kezek munkájával elkészültek a kis mécsesek bébiételes üvegcsékből, filléres kellékekkel és hatalmas lelkesedéssel.A gyermekekről se feledkezik el klubunk.

Idén még több csokigyűjtő doboz kihelyezésével gyűlnek a gyermekek részére a csokik, amik már doboz szám arra várnak, hogy decemberben 6-án és karácsony előtt örömöt csaljon beteg és rászoruló gyermekek arcára.