Advent_2020

Minden szempontból más ez az év, de a segítő szándék változatlan a Pécsi Első Lions Clubnál.
Az idei évben is adományért cserébe ajánljuk kincseinket. Válogass kedvedre és segítsd munkánkat, hogy az ünnep szebb lehessen azoknak is, akiknek ebben a pandémiával nehezített helyzetben még nagyobb szükségük van segítségre.

Ha valamelyiket szeretnétek magatoknak, baráti ajándéknak vagy ismerőseiteknek, írjatok a klubtagok közül bármelyik barátotoknak, hogy tied lehessen az adományodért cserébe.
Természetesen mivel adományról van szó, ezért az eladási ár, annyi amennyi :)

We – Serve!
Vigyázzunk egymásra, segítsük a rászorulókat!