Húsvéti csokiadomány

Az ünnep közeledtével ismét csoki adományt gyűjt a Pécsi Első Lions Klub a gyermekek öröméért. Ahogy az elmúlt évben, idén is kapcsolódnak az „Egy tábla szeretet”  országos jól sikerült projektjéhez, kihelyezték újra adománygyűjtő dobozainkat.

Az alábbi linken az „Egy tábla szeretet” hivatalos Facebook oldala:

Kérjük, és bíztatjuk hogy csokiadományaikkal segítsék és vegyenek részt a rászoruló gyermekek húsvéti ajándékozásában.

A már jól ismert gyűjtődobozaik megtalálhatóak:

PTE Rektori Kabinet épület – porta
PTE Szántó Irodaház – porta
PTE Klinikai Központ G épület
LDSZ Központi Iroda: Pécs, Megyeri út 119.
Delacatesse Pécs, Ibl M. u. 7/2 (Uránvárosi Postával szemben)

Az összegyűjtött adományokkal, meglepni készülnek a Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetségének Baranya megyei Egyesületének rászoruló ifjabb tagjait és a Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Gyermekgyógyászati Klinika az ünnepek alatt korházban lévő kis betegeit.

We serve – mert segíteni jó!